Hakkımızda

Vizyon Elite olarak, 2006 yılından bu yana yenilikçi ve konsept hizmet anlayışıyla etkinlik yönetimi, fuar organizasyonları, konser organizasyonları ve kurumsal etkinlik organizasyonları alanlarında hizmet sunmaktadır. Maximum Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan bu yana geçen on sekiz yıl içerisinde katılımcı deneyimini her zaman en üst sırada tutarak, kaliteden ödün vermeden gerçekleştirdiği projelerle adından söz ettirmektedir. Alanında profesyonel, dinamik ve yenilikçi ekibiyle birlikte, her biri kendi alanında özgün ve başarılı etkinlikler düzenleyerek, markaların ve kurumların hedef kitleleriyle etkileşimini güçlendirmelerine yardımcı olmaktadır.  

Etkinliklere neden katılmalısınız ?

Sanat

Sahne alacak harika sanatçılarımızla unutulmaz bir deneyim yaşamaya hazır olun. Müziğin, sanatın ve performansın büyüsüyle dolu bu etkinlikte, sanatçıların yaratıcılıklarına tanık olacak ve eğlencenin doruklarına ulaşacaksınız.

Ağ Oluşturma

Etkinliklere katılarak, farklı sektörlerden iş ortakları ile tanışma ve iş ağınızı genişletme fırsatı bulacaksınız. Sektör liderleri, yenilikçi düşünürler ve potansiyel iş ortakları ile bir araya gelerek, kariyerinizi ve işletmenizi bir sonraki seviyeye taşıyacak değerli bağlantılar kurabilirsiniz.

Yeni İnsanlar

Vizyon Elite benzer düşünen insanlarla tanışıp yeni dostluklar edinme imkanı sunar. Ortak ilgi alanlarına sahip kişilerle sohbet ederek, kişisel ve profesyonel gelişiminize katkıda bulunacak yeni perspektifler kazanabilirsiniz.

Eğlence

Bizimle birlikte eğlenceli anlar geçirin! Etkinliğimiz, katılımcılara eşsiz deneyimler yaşatmak için tasarlanmış çeşitli aktiviteler, gösteriler ve interaktif oturumlar sunar. Unutulmaz anlar ve eğlence dolu saatler için buradayız.

Fuar Organizasyonları  

"Dünyanın Dört Bir Yanından Gelen Misafirlerimizi Ağırlıyoruz!

Fuarlarımıza katılan misafirlerimiz için hazırladığımız etkinliklerle, sizlere unutulmaz anlar yaşatmayı vaat ediyoruz. Dünyamızın kültürel mirasını ve sanatsal zenginliğini keşfetmek için mükemmel bir organizasyon hazırlıyoruz.  

SANATÇILAR

+
Our Visionary Speakers
International Sponsors
+
Workshops We offer
+
Event Participants

Bağlı Olduğumuz Kurum ve Kuruluşlar

İletişim Bilgileri

Vizyon Elite Organizasyon Fuarcılık Limited Şirketi  

Vizyon Elite  – Genel Merkez 

Adres: Mahmutbey, Öksüzoğulları Plaza, 2413. Sk No:5/31, 34218 Bağcılar/İstanbul  

 Çalışma Saatleri: 

  •  Hafta İçi 09:00-18:00, 
  •  Hafta Sonu 09:00-15:00 

Telefon: 0212 659 17 34 

E-Mail: bilgi@vizyonelite.com 

Acele edin! Koltuğunu ayırtın.